.

.

New
Топла Продажба на Накит Додатоци Цвет Шарм Keychain Приврзоци Brooch Прибор за Облека, Додатоци за Облека, Женски PS706

Топла Продажба на Накит Додатоци Цвет Шарм Keychain Приврзоци Brooch Прибор за Облека, Додатоци за Облека, Женски PS706

DEN 205.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.


Стилови : UAS Jewe Додаток & Облека Додаток
Предмет Бр. : PS706
Материјал : UAS, Стакло, Монистра
Бои : Бела, Портокалова
Стилови : Пролет & Лето
Апликации 01 : Ѓердан Приврзоци
02 : Keychain Шарм
03 : Brooch Додаток
04 : Облека/Облека Додаток
05 : Чевли/Чевли Додаток

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
PS706
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Kumbaya
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Метали Тип:
Никој
Материјал:
UAS
Applications01:
Ѓердан Шарм
Applications02:
Keychain Приврзоци
Applications03:
Brooch Додаток
Applications04:
Облека/Облека Додаток
Applications05:
Чевли/Чевли Додаток
Свеж

Избор на клиенти