.

.

New
925 Sterling Silver Срцето Pendant Ѓердан Розова /Red/Виолетова Кристал ААА Циркон Pendant Мода Гроздобер Сосема Нов Накит

925 Sterling Silver Срцето Pendant Ѓердан Розова /Red/Виолетова Кристал ААА Циркон Pendant Мода Гроздобер Сосема Нов Накит

DEN 360.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Овој метод е untracked, не trackable, без детални испорака на информации за време на времето на чекање, но испорака брзина е речиси ист. Ние навистина го цениме тоа. Превозот : ве Молиме acknowldege : За нарачки се испраќаат преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ве молиме почекајте трпеливо за тоа да се дојде. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. Тоа ќе пристигнат. Ве молиме не само ни даде спор кога цел доаѓа до вас. Се врати и повратни информации : Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди.Плаќање : 1. Па ве молиме да ни побара да се продолжи времето на чекање кога тоа е речиси должи.Ние ќе го организира shiping откако ќе се направи исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот paymnet успех пред да се затвори страница. Ви благодариме за вашето трпение.
Боја : исто со слика Состојба : 100% Сосема Нов Производ големина :
.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LN014
Материјал Тип:
925 Фунта Сребро, Животната Средина
Способност:
Висок Квалитет, Најдобра Услуга,Брза Испорака
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Големина:
15*25mm
Тежина:
2.85 g
Свеж

Избор на клиенти