.

.

New
10sets 25мм Круг јасно свет стаклено шише & 11mm сребро позлатен врвот конектор сет

10sets 25мм Круг јасно свет стаклено шише & 11mm сребро позлатен врвот конектор сет

DEN 636.00
DEN 706.56

Стока
Достапно.


капа имаме позлатен сребрен и антички бронзена боја може да изберат дали треба друга боја,pls ми даде порака
со синџир 1set=1pcs 25мм стакло свет+ 1pcs капа+ 1pcs 70chain
без синџир 1set= 1pcs 25мм стакло свет+1pcs капа
синџири longth : за 70cm
Горенаведените предмети се продаваат со стаклено шише шишенцето,метал капи,но без било кутии или додатоци во внатрешноста.
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

Детали

Метална боја:
Со Синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
25mm
Бренд Име:
пченка цвет
боја:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти