.

.

New
925 Фунта Сребрен Ѓердан За Мажите, Година Нови Правоаголна Куче Ознака Стил Приврзоци ѓердан,Армијата картичка; Ms Џемпер Синџир

925 Фунта Сребрен Ѓердан За Мажите, Година Нови Правоаголна Куче Ознака Стил Приврзоци ѓердан,Армијата картичка; Ms Џемпер

DEN 806.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
46cm, 51cm, 56cm, 61cm, 66cm, 71cm, 76cm, 86cm
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N208915
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Dankadi
Обликотшема:
Армијата картичка
Функција:
Декорација
Должина:
46-86cm
Свеж

Избор на клиенти