.

.

New
100sets/многу 25мм Стаклена купола бронза/сребрена/златна круна база кауција конектор сет стаклено шише ампули pendant накит додатоци

100sets/многу 25мм Стаклена купола бронза/сребрена/златна круна база кауција конектор сет стаклено шише ампули pendant накит

DEN 2662.00
DEN 3327.84

Стока
Достапно.

па можно е да има малку деформација понекогаш.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Бидејќи handmaade.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Конверзија : 1 инч=2.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
100sets/многу 25мм Стаклена купола бронза/сребрена/златна круна база кауција конектор сет стаклено шише ампули pendant накит додатоци Големина на Стаклена купола : За 25mm , 25мм послужавник, По поставено : Една чаша свет , една база , еден метал капа без додатен Материјал : Стакло купола со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак Нашата продавница веб-страница :
Pls Забелешка : 1.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
20/25мм
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти