.

.

New
Трговија на големо 30PCs 14*36MM 3D Глеѓ Легура Pendant Шарм Конектори Масло Капка Симпатична Лист DIY Хривнија Накит Ѓердан Earring Шарм

Трговија на големо 30PCs 14*36MM 3D Глеѓ Легура Pendant Шарм Конектори Масло Капка Симпатична Лист DIY Хривнија Накит Ѓердан

DEN 821.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.


Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.com
EMS
За 5-8 дена
www.75 /торба
.99 /торба
Нови Пристигнување Мини Цел 26*28 MM Мешано Масло Пад на Животните Симпатична Мечка Форма Легура Накит Pendant Шарм DIY Модна Телефон Синџир Шарм US$ 9.89 /торба
Бесплатен Превозот Мини Цел 20 PCS Цртан филм Момче Накит Шарм Злато на Ѕвонење Позлатен Мешани Бои Масло Капка Злато Тон Метал Хривнија Шарм US$ 7.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.99 /торба
Бесплатен Превозот Мешани Бои 20 PCS Мини Цел Масло Капка Зголеми Цвет Хривнија Накит Шарм Глеѓ Лебди Locket Ѓердан Pendant US$ 9.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).com
E-пакет
За 8-20 дена
www.22 /торба
Најновите Мини Цел Капка Масло 25*22 MM Мешани Бои 20pcs Цртан филм на Животните Глава Хривнија Шарм Злато на Ѕвонење Легура Лебди Locket Шарм US$ 9.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .Масло се откажат златна боја позлатен лим шарм US$ 7.
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
Продавачот Препорачуваме :
Производи детали
Големина : околу 14*36mm
количина : за 30pcs
Боја : како на вашиот избор
Ако ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgae
Повеќе Покаже Дизајн
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

Детали

Метална боја:
микс, зелена, стил
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
легура накит шарм
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Големина на:
околу 14*36mm
Материјал:
легури на метал
Пакување:
30pcs
Користење на:
diy нараквица и телефон синџир&коса, накит, Облека brooch
боја:
како ваш избор
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
дизајн:
како слика
Свеж

Избор на клиенти