.

.

New
Jewelrypalace Принцезата Дијана Вилијам Кејт Мидлтон е 2.5 кт Создадени Смарагд 925 Sterling Silver Pendant Без Синџир На Продажба

Jewelrypalace Принцезата Дијана Вилијам Кејт Мидлтон е 2.5 кт Создадени Смарагд 925 Sterling Silver Pendant Без Синџир На Продажба

DEN 384.00
DEN 639.36

Стока
Достапно.


Подемот и сјај! Добиете вашиот ден започна на светла забелешка со овој sterling silver pendant.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
JewelryPalace
Pendant Големина:
21*11mm
Главниот Камен:
Емералд
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
08166CP
Стил:
Класичен
Метал Печат:
s 925
боја:
Зелена
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Емералд
исечете:
овална
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Земја на Производство:
Пекинг, Кина (Копно)
Пакет:
Меур плик
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти