.

.

New
50sets Кол. 25мм транспарентен Микро Пејзаж Еколошки Стаклено Шише Стаклени Садови со грав капи наоди поставите Мов DIY Стакло свет

50sets Кол. 25мм транспарентен Микро Пејзаж Еколошки Стаклено Шише Стаклени Садови со грав капи наоди поставите Мов DIY Стакло

DEN 2158.00
DEN 2271.84

Стока
Достапно.


DIY треба лепак.4 mm
Трговија на големо 200pcs/многу 12mm Сребро Позлатен Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово FREEshipping US$ 39.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.па можно е да има малку деформација понекогаш.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.98 /многу
парчиња / многу
Античкиот Бронза 500pcs/многу 12mm Подлога Earring Назад Earring Ќорци НИКЕЛ Олово БЕСПЛАТЕН превозот САД$ 55. Конверзија : 1 инч=2., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.98 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу 16mm Антички Бакар Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping US$ 39.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
50sets/многу Проѕирно стакло кружни микро пејзаж сакаат да влегуваат шише, стакло глобуси orb накит шишенцето приврзоци Diy Модна
Не ги вклучуваат други наоди кои во стаклено шише.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
25*10 25*30мм
Место на Потекло:
Кина (Копно)
големина шише:
25*15
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти