.

.

New
Бесплатен Превозот ***Топла продажба >>природна bleb Барок 17 10мм пурпурна Раѓа keshi бисери ѓердан

Бесплатен Превозот ***Топла продажба >>природна bleb Барок 17 10мм пурпурна Раѓа keshi бисери ѓердан

DEN 498.00
DEN 623.04

Стока
Достапно.

Оставете ги вашите детали на побарувачката во коментари кога ќе нарачки.
2 : ) Можете да трговија на големо ги fo esale, јас може да брод од нив за да ги назначи адреса.
Известување
Сите мои производите се 100% исто како фотографии,
она што го гледате е она што ќе добиете ! ! !
На Дознака
cli линк за деталите за плаќање начин како што следува.
Опис
НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;
1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во 7days дена од денот на приемот на вашата нарачка.
4 : ) Dropship и комбинираат брод се двете достапни. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. се изберат Брадата или производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу ,квалитетот е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас .
3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
добро
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти