.

.

New
Австралиската Добиток Куче - Злато и сребро pendant и ѓердан накит Едноставна апстракт животинско слободни брод 12pcs/многу

Австралиската Добиток Куче - Злато и сребро pendant и ѓердан накит Едноставна апстракт животинско слободни брод 12pcs/многу

DEN 780.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Австралиската Добиток Куче _pendant и ѓердан едноставен накит ѓердан е рачно изработени ѓердан,тоа се прави на цинк легура,тоа е 18 K злато и сребро позлатен. Оваа деликатна мода накит ќе се надополнуваат еден елегантен изглед ank ќе го задржи вашиот најдобар пријател на ум Секогаш!

Големина на : pendant мерки за прибл. 15 x 27 mm (0.6 x 1 инчи) и 1.3 мм Дебел (0.07 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm) Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DR113
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
DANGGAO
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти