.

.

New
PN092 Етничка Тибетански Накит Бакар Природни Школка Conch Pendant рачно изработени Непал Шарени Камен Conch Цвет Амајлија Pendant

PN092 Етничка Тибетански Накит Бакар Природни Школка Conch Pendant рачно изработени Непал Шарени Камен Conch Цвет Амајлија Pendant

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Слика :
Опис :
Материјал : Бакар
Камен : Школка,Тиркизна,Lapis,Корални
Димензии : Должина : 6.6 cm Ширина : 2.6 cm
Pendant Доаѓаат со Синџир
Conch е еден од patter на тибетската 8 Среќен Знаци
Шопинг Совети :
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Повратни информации :
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Етнички
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
14000092
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Функција:
Тибетската амајлија приврзоци
Метал:
Бакар
Материјал:
Школка,Тиркизна,Lapis Камен
Должина:
6.6cm
Ширина:
2.6cm
Потекло:
Непал
Свеж

Избор на клиенти