.

.

New
Слободен брод!! Мала топка форма стакло свет pendant & јасно стаклено шише ориз сакаат ѓердан,уметност pendant накит

Слободен брод!! Мала топка форма стакло свет pendant & јасно стаклено шише ориз сакаат ѓердан,уметност pendant накит

DEN 868.00
DEN 964.80

Стока
Достапно.


материјал : стакло
големина : 14mm
количина : 50sets
DIY треба лепак
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
14mm
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти