.

.

New
Ж-PP06 Претрес Кристал Камен Кварц Точка Pendant

Ж-PP06 Претрес Кристал Камен Кварц Точка Pendant

DEN 1584.00

Стока
Достапно.


Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP12 Сребро Остро Суровини Druzy Аметист Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 33mm-38mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.20 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP24 10pcs Ахат Geode Druzy Камен Pendant со Ахат Точка во Центарот 24 K Злато Позлатен 37mm-47mm долго US$ 68.5 инчи во мерењето. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.60 /многу
10 парчиња / многу
Shippment
1.20 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP25 10pcs Ахат Geode Druzy Камен Pendant со Аметист Точка во Центарот Сребро Позлатен 40mm-49mm долго US$ 68.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP16 Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 25мм-36mm Долг(Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP07 Пурпурна Аметист Druzy Ѓердан Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 15mm-24mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MUDULLA
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
Ж-PP06
Материјал:
Кристално
материјал заврши:
сребро позлатен
Големина:
9x32mm(ncluding кауција)
Количина:
15pcs
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти