.

.

New
Бесплатен Превозот Накит 4X8MM Природни Црвеното Море Корални Чип Монистра Најлон Линија Ткаат Ѓердан 18 1Pcs E033

Бесплатен Превозот Накит 4X8MM Природни Црвеното Море Корални Чип Монистра Најлон Линија Ткаат Ѓердан 18 1Pcs E033

DEN 335.04

Стока
Достапно.


Состојба : Нова
* Големина на(Приближно) : 4 X8 MM(монистра) ,25 MM(Ширина)
* Должина(Приближно) : 18"
* Тежина(Приближно) : 150g.
* Количина : 1 Buc
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 25-45 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $120, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Корални
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E033
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
BUYERSHOME
Пол:
Жените
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Свеж

Избор на клиенти