.

.

New
2PC/Set Најдобар Пријател Ѓердан Сложувалка Срцето Приврзоци Ѓердан За Неколку 2017 Нова Година на Подарок За Љубителите Pendant

2PC/Set Најдобар Пријател Ѓердан Сложувалка Срцето Приврзоци Ѓердан За Неколку 2017 Нова Година на Подарок За Љубителите Pendant

DEN 67.00
DEN 109.92

Стока
Достапно.


Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. кога купувате заштита времето истекува? кога вашето купување заштита времето истекува, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се прошири тоа за вас.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
A1655
Обликотшема:
Срцето
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Година:
2016 година
Стил:
Моден
Местото на Оригиналот:
Жеџијанг ,Кина
Свеж

Избор на клиенти