.

.

New
BOROSA 5 компјутери Druzy Полигон Златна Боја Мексиканската Луди Кристал Druzy Парче Pendant Мушка WX234

BOROSA 5 компјутери Druzy Полигон Златна Боја Мексиканската Луди Кристал Druzy Парче Pendant Мушка WX234

DEN 1102.00
DEN 1224.00

Стока
Достапно.


Материјал : Мексиканската Луди Ахат Камен Големина : Прибл.35~37x26mm Дебелина : 7~8мм Тежина : Околу.11~14g Облик : Полигон OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Ахат
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
WX234
Бренд Име:
BOROSA
Обликотшема:
Полигон
Метали Тип:
злато боја
Камен големина:
35~37x26mm
Тежина:
11~14g
Дебелина:
7~8мм
Свеж

Избор на клиенти