.

.

New
5sets/многу 25мм Стаклена купола свет антички бронза база кауција конектор сет стаклено шише ампули pendant накит додатоци наоѓање

5sets/многу 25мм Стаклена купола свет антички бронза база кауција конектор сет стаклено шише ампули pendant накит додатоци наоѓање

DEN 346.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.


5sets/многу 25мм Стаклена купола свет антички бронза база кауција конектор сет стаклено шише ампули pendant накит додатоци наоѓање на Големината на Стаклена купола : За 25mm , 25мм послужавник, По поставено : Една чаша свет , една база , еден метал капа без додатен Материјал : Стакло купола со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак Нашата продавница веб-страница :
Pls Забелешка : 1.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.па можно е да има малку деформација понекогаш.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
20/25мм
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти