.

.

New
5sets/многу 15mm стакло свет купола со антички бронза двојно чипка база капа наоѓање на стакло шишенцето pendant шупливи стакло ѓердан

5sets/многу 15mm стакло свет купола со антички бронза двојно чипка база капа наоѓање на стакло шишенцето pendant шупливи стакло

DEN 281.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.па можно е да има малку деформација понекогаш.
5sets/многу 15mm стакло свет купола со антички бронза двојно чипка база капа наоѓање на стакло шишенцето pendant шупливи стакло ѓердан Големина на Стаклена купола : За 15mm , 15mm послужавник, По поставено : Една чаша свет , една база ,мушка капа без додатен Материјал : Стакло купола со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак Нашата продавница веб-страница :
Pls Забелешка : 1., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Конверзија : 1 инч=2.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
15mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти