.

.

New
100pcs Antiqued бронза заврши цинк легура копче шарм голема 45mm filigree копче pendant пад за diy 45X16mm AY0014

100pcs Antiqued бронза заврши цинк легура копче шарм голема 45mm filigree копче pendant пад за diy 45X16mm AY0014

DEN 959.52

Стока
Достапно.

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ. Ви благодариме! : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones за додавање на дополнителни трошоци $5 по 100pcs,
занаетите нешта може да имаат мали defectives,pls се разбере. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важно за нас, ние искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе се обидеме најдобро да се одговори во рок од 24 часа , pls се разбере има време е разликата меѓу нас.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
meterial : цинк легура доведе и nickle слободни
боја : антички бронза
КОЛИЧИНА : 100
големина : 45mm X16mm за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100 ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум цел барања за секоја од нив, можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : ) pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа, ако пакетот е скршен или оштетен, pls направи рекорд со превозникот.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Свеж

Избор на клиенти