.

.

New
Ж-PP04 10pcs Зелена Aventurine Исцелување Кристал Точка Pendant

Ж-PP04 10pcs Зелена Aventurine Исцелување Кристал Точка Pendant

DEN 1200.00

Стока
Достапно.

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP07 Пурпурна Аметист Druzy Ѓердан Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 15mm-24mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Shippment
1.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP17 Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 27mm-36mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.20 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP23 10pcs Природни Ахат Geode Druzy Pendant со Ахат Точка 24 K Злато Позлатен 37mm-45mm долго US$ 68. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати на наплата е можно. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.20 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP03 Druzy Накит Ѓердан Pendant Браун Geode Ахат Парче Druzy Drusy Pendant Злато Остро 32-милиметри-40mm долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP09 Кварцен Кристал Точка, Сребро Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 29.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MUDULLA
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
Ж-PP04
Материјал:
Кристално
материјал заврши:
сребро позлатен
Големина:
9x32mm
Количина:
10pcs
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти