.

.

New
Нова жешка 2017 Играта World of Warcraft steampunk Џеб Види 1pcs/многу кварц Антички Бронзен накит Ѓердан Pendant трговија на големо

Нова жешка 2017 Играта World of Warcraft steampunk Џеб Види 1pcs/многу кварц Антички Бронзен накит Ѓердан Pendant трговија на

DEN 143.00
DEN 173.76

Стока
Достапно.


Нова жешка 2015 Играта "World of Warcraft" steampunk Џеб Види 1pcs/многу кварц Антички Бронзен накит Ѓердан Pendant трговија на големо
Ѓердан 78cm
бронзена боја
кварц движење
4.5 cm лице

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
w
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Круг
Гаранција:
Продавница гаранција
Модел:
L
Рака материјал:
Челик
Dial форма:
Круг
Види видови:
види
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти