.

.

New
C150120007 Fluorite Точка Pendant Кристал octahedron Шарм Злато Трим

C150120007 Fluorite Точка Pendant Кристал octahedron Шарм Злато Трим

DEN 2726.40

Стока
Достапно.


Спецификација
Материјал : јасно кварц&купер
Siz e : Приближно 32-милиметри
Боја : flurorite
Количина : 10pcs
PS0592 Фацетирани се Зголеми Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45.60 /многу
парчиња / многу
Ж-DP117 Бела Ахат Druzy Arrowhead Pendant Шарм Натопена во Злато US$ 58.60 /многу
парчиња / многу
SP-068 Сина Druzy Кластер Arrowhead Pendant Шарм со Златен Раб US$ 58.60 /многу
парчиња / многу
Сина Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 56. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.00 /многу
парчиња / многу
PS0583 Фацетирани Опал Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Сепак, ако верувате.60 /многу
парчиња / многу
SP-009 Портокал Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 56.60 /многу
парчиња / многу
SP-012 се Зголеми Кварц Pendant, Розова Arrowhead Кварц Шарм Pendant Остро во Злато Работ US$ 58.80 /многу
парчиња / многу
Зелена Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 58.80 /многу
парчиња / многу
Ж-SP12 10pcs Тигар Око Камен Arrowhead Pendant 32mmx65mm US$ 48.00 /многу
парчиња / многу
За Повеќе Arrowhead Приврзоци
Ж-SP101 Сина Ахат Arrowhead Pendant Шарм Натопена во Злато US$ 58.40 /многу
парчиња / многу
P6100978 Светло Сина Druzy Кристал Кластер Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 57.00 /многу
парчиња / многу
PS0588 Кварцен Кристал Точка Pendant со 24k Злато Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45.60 /многу
парчиња / многу
Ж-SP44 Портокал Ахат Arrowhead Pendant Камен Шарм Остро во Злато Работ US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
SP-016 5pcs Микс Ахат Arrowhead Pendant Шарм Остро во Злато Работ 30mmx60mm US$ 29.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
C150120007
Бренд Име:
MUDULLA
Обликотшема:
octahedron
Свеж

Избор на клиенти