.

.

New
C150120002 Amethysts Точка Pendant со Злато Или Сребро Electoplated Капа Пентагон Камен Шарм

C150120002 Amethysts Точка Pendant со Злато Или Сребро Electoplated Капа Пентагон Камен Шарм

DEN 2304.00

Стока
Достапно.

60 /многу
парчиња / многу
SP-011 Вар Зелена Chrysoprase Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
PS0584 Фацетирани Аметист Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MUDULLA
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
C150120002
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
arrowhead
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти