.

.

New
C150120019 Долго Opalite Кварц Точка Молив Скок Pendant Сребро или Злато Кауција

C150120019 Долго Opalite Кварц Точка Молив Скок Pendant Сребро или Злато Кауција

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време.80 /многу
парчиња / многу
P6100983 Црна Оникс Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 57.30 /многу
парчиња / многу
1.80 /многу
парчиња / многу
P6100978 Вар Зелена Druzy Кристал Кластер Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 57.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Нормално разликите во големината приближно 0. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.60 /многу
парчиња / многу
Ж-SP44 Портокал Ахат Arrowhead Pendant Камен Шарм Остро во Злато Работ US$ 58.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти.60 /многу
парчиња / многу
SP-009 Портокал Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 56.00 /многу
парчиња / многу
Ж-SP23 Зелена Ахат Arrowhead Pendant Камен Шарм Остро во Злато Работ US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
PS0586 Фацетирани Aventurine Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Aventurine Кварц Шарм US$ 45.5 инчи во мерењето.60 /многу
парчиња / многу
Сина Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 56.80 /многу
парчиња / многу
Ж-SP33 Сина Lapis Lazuli Arrowhead Pendant Камен Шарм US$ 28. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.60 /многу
парчиња / многу
SP-011 Вар Зелена Chrysoprase Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 58.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.00 /многу
парчиња / многу
Ж-SP100 Розова Ахат Arrowhead Pendant Шарм Натопена во Злато US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
SP-016 5pcs Микс Ахат Arrowhead Pendant Шарм Остро во Злато Работ 30mmx60mm US$ 29.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Кристал Столб
Број На Модел На:
C150120019
Бренд Име:
MUDULLA
Свеж

Избор на клиенти