.

.

New
C150120018 Долго Opalite Кварц Точка Молив Скок Pendant Сребро или Злато Кауција

C150120018 Долго Opalite Кварц Точка Молив Скок Pendant Сребро или Злато Кауција

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Спецификација
Материјал : јасно кварц &купер
Siz e : Прибл 48mmx8mm
Боја : опал
Количина : 10pcs
PS0592 Фацетирани се Зголеми Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45. ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.00 /многу
парчиња / многу
PS0591 Фацетирани Тигар Око Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Камен Шарм US$ 45.00 /многу
парчиња / многу
За Повеќе Arrowhead Приврзоци
Ж-SP101 Сина Ахат Arrowhead Pendant Шарм Натопена во Злато US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
SP-011 Вар Зелена Chrysoprase Arrowhead Pendant со Злато или Сребро Работ US$ 58.40 /многу
парчиња / многу
P6100978 Светло Сина Druzy Кристал Кластер Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 57.80 /многу
парчиња / многу
Ж-SP43 Топла Розова Ахат Arrowhead Pendant Камен Шарм Остро во Злато Работ US$ 58.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.80 /многу
парчиња / многу
P6100978 Вар Зелена Druzy Кристал Кластер Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 57.60 /многу
парчиња / многу
Ж-SP142 Фосилни Камен Arrowhead Pendant со 24k Злато Или Сребро Electroplated Ивица US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
SP-016 5pcs Микс Ахат Arrowhead Pendant Шарм Остро во Злато Работ 30mmx60mm US$ 29.60 /многу
парчиња / многу
SP-068 Сина Druzy Кластер Arrowhead Pendant Шарм со Златен Раб US$ 58. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Кристал Столб
Број На Модел На:
C150120018
Бренд Име:
MUDULLA
Свеж

Избор на клиенти