.

.

New
C150120010 Сребро Druzy Pendant Шарм Злато Electroplated Двојно Кауција

C150120010 Сребро Druzy Pendant Шарм Злато Electroplated Двојно Кауција

DEN 2726.40

Стока
Достапно.

60 /многу
парчиња / многу
SP-011 Вар Зелена Chrysoprase Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 58. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.60 /многу
парчиња / многу
Ж-DP117 Бела Ахат Druzy Arrowhead Pendant Шарм Натопена во Злато US$ 58.
Спецификација
Материјал : druzy&купер
Siz e : Прибл 35mm-45mm
Боја : сребрена
Количина : 10pcs
PS0592 Фацетирани се Зголеми Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45. Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини.00 /многу
парчиња / многу
За Повеќе Arrowhead Приврзоци
Ж-SP101 Сина Ахат Arrowhead Pendant Шарм Натопена во Злато US$ 58.00 /многу
парчиња / многу
PS0583 Фацетирани Опал Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45.60 /многу
парчиња / многу
Кафена и Црвена Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 28. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба.30 /многу
парчиња / многу
1.60 /многу
парчиња / многу
Ж-SP44 Портокал Ахат Arrowhead Pendant Камен Шарм Остро во Злато Работ US$ 58.80 /многу
парчиња / многу
Зелена Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 58.60 /многу
парчиња / многу
SP-012 се Зголеми Кварц Pendant, Розова Arrowhead Кварц Шарм Pendant Остро во Злато Работ US$ 58. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации; ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.

Детали

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
C150120010
Бренд Име:
MUDULLA
Свеж

Избор на клиенти