.

.

New
C150120009 Сребро Druzy Pendant Шарм Злато Electroplated и спасување

C150120009 Сребро Druzy Pendant Шарм Злато Electroplated и спасување

DEN 2726.40

Стока
Достапно.

80 /многу
парчиња / многу
Жешка Розова Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 56.80 /многу
парчиња / многу
P6100983 Црна Оникс Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 57.00 /многу
парчиња / многу
SP-016 5pcs Микс Ахат Arrowhead Pendant Шарм Остро во Злато Работ 30mmx60mm US$ 29.60 /многу
парчиња / многу
Кафена и Црвена Ахат Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 28. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.30 /многу
парчиња / многу
1.60 /многу
парчиња / многу
SP-011 Вар Зелена Chrysoprase Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 58.
Спецификација
Материјал : druzy&купер
Siz e : Прибл 35mm-45mm
Боја : сребрена
Количина : 10pcs
PS0592 Фацетирани се Зголеми Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45.60 /многу
парчиња / многу
Ж-AMD35 Суровини Druzy Аметист Кластер Arrowhead Pendant со Златен Раб US$ 60. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.00 /многу
парчиња / многу
PS0583 Фацетирани Опал Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45.00 /многу
парчиња / многу
Ж-SP100 Розова Ахат Arrowhead Pendant Шарм Натопена во Злато US$ 58. Нормално разликите во големината приближно 0.00 /многу
парчиња / многу
PS0584 Фацетирани Аметист Кварц Точка Pendant со 24k Злато Или Сребро Electoplated Капа Двојно Кауција Пентагон Кварц Шарм US$ 45.00 /многу
парчиња / многу
SP-011 Вар Зелена Chrysoprase Arrowhead Pendant со Злато или Сребро Работ US$ 58. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
C150120009
Бренд Име:
MUDULLA
Свеж

Избор на клиенти