.

.

New
AMYA Накит Јога Спорт 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни Влошки

AMYA Накит Јога Спорт 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets

DEN 137.00
DEN 268.80

Стока
Достапно.

Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.AMYA Накит Јога Спорт 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Вклучуваат 10pcs Влошки
Како Pictuer Шоу
Со Слободен 10pcs Перат Замена Влошки ↓
Забележи
5. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. Како да се цел?
2.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
4 Нашите пакување
5.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини). Ви благодарам многу!!!.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
Pls пријателски остави позитивни feeback. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти