.

.

New
Вистински Природен Црвено Јагода Кварцен Кристал Pendant За Жените Ѓердан Шарм Љубов Pendant Подарок 24*19*8мм

Вистински Природен Црвено Јагода Кварцен Кристал Pendant За Жените Ѓердан Шарм Љубов Pendant Подарок 24*19*8мм

DEN 1080.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.html
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.8 грама Pendant Мушка Вклучуваат Тоа само вклучува pendant,на ѓердан не е вклучена Материјал Јагода Кварцен Камен Количина 1 парче само за Објектот на Име на Модата Жените Мушка Pendant Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CMP17113Women Pendant Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Јагода Кварц Pendant
реден број:
CMP17113Pendants За Изработка На Накит
боја:
црвен камен pendant
Точка име :
Waterdrop Ѓердан Pendant
Големина:
24*19*8mm Pendant Bead
Пол:
Природен Камен Приврзоци Жени
Материјал:
Јагода Кварц Pendant
Стил:
ѓердан pendant
Тежина:
5.8grams
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Свеж

Избор на клиенти