.

.

New
Моден Нова Европа стил жените Срце Pendant ААА Супер Флеш Bling CZ Циркон Вечноста Pendant позлатен Сребрен Накит трговија на големо

Моден Нова Европа стил жените Срце Pendant ААА Супер Флеш Bling CZ Циркон Вечноста Pendant позлатен Сребрен Накит трговија на

DEN 115.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.


Следете нас

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
RUOYE
Број На Модел На:
DZ100
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
фитинг:
не мора ѓердан
Свеж

Избор на клиенти