.

.

New
Слободен Брод година НОВИ 50sets/многу 30*20mm цевка стакло свет & бронзена боја 20mm база & 8мм капа сет (TB004) стаклено шише шишенцето pendant

Слободен Брод година НОВИ 50sets/многу 30*20mm цевка стакло свет & бронзена боја 20mm база & 8мм капа сет (TB004) стаклено

DEN 1817.00
DEN 2271.84

Стока
Достапно.

99 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу 16mm Сребро Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping US$ 39.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.99 /многу
парчиња / многу
нов стил 20pcs/многу Антички Бронза FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО 30*40mm Овална База US$ 42.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.98 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.4 mm
Трговија на големо 200pcs/многу 12mm Сребро Позлатен Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово FREEshipping US$ 39.
Pls Забелешка : 1.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.па можно е да има малку деформација понекогаш.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Детали

Метална боја:
не синџир сет, со 70cm синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
30*20 цевка
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Директно
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти