.

.

New
Вистински Аметист Pendant 925 Фунта Сребрен Накит 28mm AP0923

Вистински Аметист Pendant 925 Фунта Сребрен Накит 28mm AP0923

DEN 1057.00
DEN 1136.64

Стока
Достапно.

Вистински Аметист Pendant 100% 925 фунта сребрен Накит, 28mm, AP0923
Опис 28 mm, 2.8 g камен димензија : 15 x 11 mm Плаќање ве Молиме да обрнете веднаш Испорака детали Објектот ќе биде предаден во еден работен ден, Секоја Парцела ќе имаат следење Бр. Ќе дојде со една Убава Накит кутија Услови на продажба
.Врвен Квалитет на камен .Врвен Квалитет на изработка . %100 Вистинска Природа скапоцен камен
.%100 сребро 925
Било Измама сребро 925, ќе биде 10 пати парите назад
.Врати се прифатени од 14 дена по добивањето на објект За нас Ние сме искрени продавачот, Нашата цел е да ги задоволи сите купувачи

Детали

Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Стил:
Класичен
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Свеж

Избор на клиенти