.

.

New
Нови Пристигне 30мм Накит повеќе од 160 Стил Ароматерапијата Етерични Масла од Нерѓосувачки pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

Нови Пристигне 30мм Накит повеќе од 160 Стил Ароматерапијата Етерични Масла од Нерѓосувачки pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

DEN 184.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5.
AMYA Сребрен Накит
30мм Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2. Ви благодарам многу!!!
. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам. Како да се цел?
2.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1.4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки
за нас
1.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Свеж

Избор на клиенти