.

.

New
Леопард Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки

Леопард Ароматерапијата Етерично Масло Хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Слободни 20pcs Влошки

DEN 1843.20

Стока
Достапно.

Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини). Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.3 mm 24inch Рамен Кабел О Jumpring Синџир И 20pcs Перат Замена Влошки
вклучуваат 10pcs 2. ако вашата цел износ не пристигне $8 и ние не ќе брод ред
4.0 за превозот.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
Pls пријателски остави позитивни feeback.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.како превозот цена на следниве и кликнете на линкот : http : //www.
Кина Пост (види подолу лист)
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД. Ве молиме имајте во предвид нашата продавница мин цел количество е $8
3.3 mm 24inch рамен кабел О jumpring синџир и 20pcs Перат Замена Влошки , ↓
за нас
1.
10pcs Магнет 30мм Леопард
Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Locket Ѓердан Pendant Со Синџир , Вклучуваат 10pcs 2.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. Како да се цел?
2. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .
4 Нашите пакување
5. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Свеж

Избор на клиенти