.

.

New
Топла Продажба 30мм Сребрен Накит повеќе од 200 Стил Ароматерапијата Етерични Масла од Нерѓосувачки pendant Парфем Diffuser Locket Ѓердан

Топла Продажба 30мм Сребрен Накит повеќе од 200 Стил Ароматерапијата Етерични Масла од Нерѓосувачки pendant Парфем Diffuser Locket

DEN 184.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
1. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.Ако ви треба обичај ве молиме контактирајте со нас
2.
Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
4 Нашите пакување
5. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .4 mm 24inch топката синџир и 10pcs Перат Замена Влошки
за нас
1.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. Ви благодарам многу!!!
. Цел количество повеќе од ќе слободни брод DHLFEDEX ЕМС .
Pls пријателски остави позитивни feeback.
Ние би сакале да ги реши сите проблеми.Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам.
AMYA Сребрен Накит
30мм Магнет Ароматерапијата Етерични Масла од не ' Рѓосувачки Челик Pendant Парфем Diffuser Locket , вклучуваат 1pcs 2.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Свеж

Избор на клиенти