.

.

New
BASEHOME 5pcs/многу Гроздобер Албум Кутија Pendant Фото Лебди Locket Pendant Шарм за DIY Меморија Ѓердан Ретро Изработка на Накит

BASEHOME 5pcs/многу Гроздобер Албум Кутија Pendant Фото Лебди Locket Pendant Шарм за DIY Меморија Ѓердан Ретро Изработка на Накит

DEN 192.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


5pcs/многу Гроздобер Албум Кутија Pendant Фото Лебди Locket Pendant Шарм за DIY Меморија Ѓердан Ретро Накит Одлуки Големина : 28mm (6mm дебелина) Количеството : 5pcs/многу

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BASEHOME
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A365
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
накит наоди
Пол:
diy ѓердан
Материјал:
Легура
Количина:
5pcs/многу
Големина:
28mm ( 6 mm дебелина )
1:
лебдечки locket
2:
фото locket pendant злато
3:
фото locket pendant сребро.
4:
ѓердан приврзоци
5:
фото locket накит
Свеж

Избор на клиенти