.

.

New
20pcs/многу стакло шишенцето pendant печати завртка капа парфем етерични масла кои сакаат шише ориз уметност стакло diy pendant накит додаток

20pcs/многу стакло шишенцето pendant печати завртка капа парфем етерични масла кои сакаат шише ориз уметност стакло diy pendant

DEN 410.00
DEN 432.00

Стока
Достапно.


превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .
но, ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате . ако сакате .
Нашата продавница веб-страница :
Материјал : Стакло шише со завртка капа
Цена : Вклучуваат стаклено шише, завртка капа , нема филер
Белешки : Ова завртка капа стакло шишенцето pendant, не треба лепак
20pcs/групи
дупка со големина на слики
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. Ако ви се
задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Pendant
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти