.

.

New
Ѕвездата На Давид Pendant Мажите Ѓердан Со Верските Зборови Steeless Челик Линк Синџир На Среќа&Blesiing Накит За Подарок За Момче

Ѕвездата На Давид Pendant Мажите Ѓердан Со Верските Зборови Steeless Челик Линк Синџир На Среќа&Blesiing Накит За Подарок За

DEN 316.32

Стока
Достапно.


Meterial : 316 L не ' Рѓосувачки Челик (Никогаш не Оцрни)
Боја : Како на фотографијата е прикажано
Количина : 1 Парче
Мерење : како се покаже слика

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
sjlt
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Текст
Свеж

Избор на клиенти