.

.

New
Висок Квалитет на Црна Лав Главата Pendant Neckalce 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул машки Накит Слободни 60cm Кутија Синџир Топла ПРОДАДЕ 41mm*31mm

Висок Квалитет на Црна Лав Главата Pendant Neckalce 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул машки Накит Слободни 60cm Кутија Синџир Топла

DEN 475.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.Опис
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L
нерѓосувачки челик
1pcs
како истата слика 41mm*31mm;30g
1 инч=25.4 mm или
1mm=0.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Обликотшема:
Лав глава
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти