.

.

New
1 Пар Егзотични Ретро Гроздобер Капка Форма Обетки Овална Мајка на Бисер

1 Пар Егзотични Ретро Гроздобер Капка Форма Обетки Овална Мајка на Бисер

DEN 95.00
DEN 139.20

Стока
Достапно.

Материјал : Abalone Школка во Боја : Видете Слики Фантастичен Дизајн Обетки Убави и привлечни Прекрасен прилог на вечерните часови или танц Големина : 34 x 18 mm Пакет Содржина : 1 Пар Обетки x

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Железо легури
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
убава план
Пол:
Жените
Број На Модел На:
7AX0152
Свеж

Избор на клиенти