.

.

New
Нови Производи S925 Сребро и Калај Ју деликатните стил и бела pendant

Нови Производи S925 Сребро и Калај Ју деликатните стил и бела pendant

DEN 3355.00
DEN 4194.24

Стока
Достапно.

Ман
производ параметри бренд BOCAI материјал S925 сребро гем поставите hetian jade стил Тајландски сребро тежина 10 g главниот камен големина поставите hetian jade 2.0 см широк фронт видите 1.2

Детали

Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Вештачки Корални
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Слика
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Jade
Стил:
Геометриска
Пакување:
Независна пакување
Продажбата сериски број:
DZ630017
Производство Кодот:
DZ630017
Потекло:
DZ630017
боја:
hetian jade pendant
Свеж

Избор на клиенти