.

.

New
Класичен Крстот Кралицата Долго Големата Розова Tourmaling Свадба Сребро Pendant 55x35mm

Класичен Крстот Кралицата Долго Големата Розова Tourmaling Свадба Сребро Pendant 55x35mm

DEN 839.52

Стока
Достапно.

Опис :
Pendant Лице Големина : 55x35 mm
Скапоцен камен големина : 6x4, 5mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
cherrygemstone

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
SheCrown
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти