.

.

New
Сребро Ароматерапијата Locket Накит Шупливи Diffuser Locket Ѓердан Магнет Етерично Масло Ѓердан Pendant Мирис Locket За Жени

Сребро Ароматерапијата Locket Накит Шупливи Diffuser Locket Ѓердан Магнет Етерично Масло Ѓердан Pendant Мирис Locket За Жени

DEN 152.00
DEN 189.60

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. >За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање.
Сребро Ароматерапијата Locket Накит Шупливи Diffuser Locket Ѓердан Магнет Етерично Масло Ѓердан Pendant Мирис Locket За Жени
Бренд : UBELIEVE
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Тежина : 30g
Големина : 30мм
Пакување : opp вреќа и пластична кеса
Aramotherapy diffuser locket
Вашиот одличен избор за пријатели и себе си!
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
Секој locket ќе бидат испратени со среброто топката синџир и 6 чувствува подлога случајно како подароци!
трговија на големо веб продавница :
Шупливи Бран шема парфем diffuser locket
Убав Пакет
За Нас :
Плаќање :
Пакување:
Превозот :
Враќање/Поврат : >Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A0018
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
30mm, 25mm, 20mm
е-прилагодена:
Yes
боја:
сребро, злато, розово злато, црна
Употреба:
Клучни Синџири,Украсување, меморија,подарок
Тип На Објект:
парфем diffuser locket
Накит Тип:
моден накит, locket pendant ѓердан
Occassion:
Секојдневниот Живот, Партија
Отворениот Метод:
Магнетно
Обликот:
круг, бран дизајн
Пол:
мажи жени
Свеж

Избор на клиенти