.

.

New
BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 43*18MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Був Шупливи Pendant Цинк Легура Метал Diy Накит Додатоци

BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 43*18MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Був Шупливи Pendant Цинк Легура Метал Diy Накит

DEN 328.00
DEN 364.32

Стока
Достапно.


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња/Многу) 43*18 MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Був Шупливи Pendant Цинк Легура Метал Diy Накит Додатоци БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
HD3326
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Функција:
накит додатоци
Објектот:
Був шупливи pendant
Големина на Pendant :
43*18mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
10 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Свеж

Избор на клиенти