.

.

New
Висок Квалитет на Пејзаж Jaspers Накит Додаток Rhombus Форма Сребрена Боја Pendant Накит Во 29*13 мм PM10612

Висок Квалитет на Пејзаж Jaspers Накит Додаток Rhombus Форма Сребрена Боја Pendant Накит Во 29*13 мм PM10612

DEN 1748.00
DEN 1839.84

Стока
Достапно.


Rhombus форма шарм Пејзаж од јаспис камен Злато/ сребрена заврши pendant Приближно 29*13 mm 10 компјутери за продажба Внимание : Приврзоци ќе се разликува малку во големина и карактеристики, бидејќи тие се природни pendant и сите се прекрасни приврзоци.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
PM10612
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Rhombus
Употреба:
изработка на накит
Место:
Guangdong, Кина
Големина:
29*13 ММ
Свеж

Избор на клиенти