.

.

New
Simsimi насмевка лице момче Pendant мали DIY момче главата Ѓердан шарм двете страни огледало полиран не ' рѓосувачки челик трговија на големо 50pcs

Simsimi насмевка лице момче Pendant мали DIY момче главата Ѓердан шарм двете страни огледало полиран не ' рѓосувачки челик трговија

DEN 1858.00
DEN 2064.00

Стока
Достапно.


ние може да направи вашата нарачка големина, мин 100pcs производство, една недела се подготвени.
Одберете Sim Simi со висок квалитет
Тоа е направено од Нерѓосувачки Челик
Со Рака двојно високи полски
Се внимателно за да се избегне гребење нив
Злато е еден 18 K Злато Позлатен
ако ознаки не во акции, ние ќе се направи нов произведуваат, една недела ќе направи.
Драги Пријатели,добредојдовте на нашата продавница,среќно за вас!
Одберете ни со висок квалитет
Тоа е направено од Нерѓосувачки Челик
Со Рака огледало Полиран двете страни
Нова производство ќе трае една или две недели , ви благодариме за чекање

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Лице
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
SimSimi
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Број На Модел На:
момче глава
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
25mm(толеранција 0.1-0.2 мм)
Класа:
Висок квалитет
боја:
Челик
Свеж

Избор на клиенти