.

.

New
Новиот Дизајн на Зелена Боја Свежи Tassel Sari Свила Приврзоци Сребро Бронза Tassel Капа Со Кристално Монистра Акцент Во 6.8 инчен PM10553

Новиот Дизајн на Зелена Боја Свежи Tassel Sari Свила Приврзоци Сребро Бронза Tassel Капа Со Кристално Монистра Акцент Во 6.8

DEN 2310.24

Стока
Достапно.


Sari свила боја tassel Злато/ сребрена заврши капа Кристал акцент монистра Околу 6.8 инчен должина 10 компјутери за продажба Погоден за сите прилики Внимание : ве Молиме љубезно ве молиме да го потврдите пред да се плати!!!


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
PM10553
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Функција:
изработка на накит
Обликотшема:
Tassel
Материјал:
Свила
Употреба:
ѓердан одлуки
Место:
Guangdong, Кина
Големина:
6.8 инчен
Свеж

Избор на клиенти