.

.

New
Lovegem Вистински Златна Rutile Pendant 925 Фунта Сребро, 46 mm, AP0152

Lovegem Вистински Златна Rutile Pendant 925 Фунта Сребро, 46 mm, AP0152

DEN 1110.00
DEN 1193.76

Стока
Достапно.


46mmm, 8.4 g,
Камен Големина : 25 х 13 милиметри

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Никој
Функција:
Вистински објект на Сликата@100% Солидна sterling silver со 925 печат@Guarant
Свеж

Избор на клиенти