.

.

New
BoYuTe (10 Парчиња /многу) 45*25ММ Гроздобер Метал Голем Череп Сидро Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени Сидро Pendant Шарм

BoYuTe (10 Парчиња /многу) 45*25ММ Гроздобер Метал Голем Череп Сидро Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени Сидро Pendant

DEN 388.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња /многу) 45*25ММ Гроздобер Метал Голем Череп Сидро Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени Сидро Pendant Шарм БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
HD3296
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
накит додатоци
Обликотшема:
Водител На Черепот
Објектот:
Черепот сидро pendant
Големина на Pendant :
45*25mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
10 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Свеж

Избор на клиенти