.

.

New
Моден Накит Круши во Облик на Кристално Сино Pendant Сребрена Боја Трендовски Pendant за Слатки Девојки

Моден Накит Круши во Облик на Кристално Сино Pendant Сребрена Боја Трендовски Pendant за Слатки Девојки

DEN 338.00
DEN 463.20

Стока
Достапно.


Моден Накит Круши во Облик на Кристално Сино Pendant Сребрена Боја Трендовски Pendant за Слатки Девојки
Карактеристики :
Висок квалитет на Метален Материјал со Сини CZ Кристално
Класичен дизајн и убава боја
100% Нови и бренд
Камен Тип : Кубни Циркони
Пакет : 1 X Сина CZ Кристал Pendant
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Pendant Големина:
DSC05107
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
DJ CH
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Никој
Сертификат Број:
DSC05107
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
DSC05107
Обликотшема:
круша
Име:
Месечината&Круши Во Облик На Кристал Pendant
Свеж

Избор на клиенти